Nicolette Kluijver is momenteel (begin 2026) weer in Nederland en is druk bezig met haar werkzaamheden als presentatrice, onder meer voor Expeditie Robinson. De Telegraaf +1
Nicolette Kluijver's nieuwe vriend is Milan Zolak, een militair met wie ze sinds maart 2024 een relatie heeft en die ze ontmoette op Bonaire via goededoelenwerk. Het stel is gelukkig, heeft samen een huis gekocht in Nederland, en is betrokken bij projecten in Gambia, waar ze een hotel willen starten als ecotoerisme-initiatief, aldus RTL.nl, De Telegraaf, RTL.nl, Shownieuws, en 100%NL Magazine https://www.100%NL.
Nicolette Kluijver koopt droomvilla voor €950.000
Voor €950.000 wist ze een opvallende villa in Ouderkerk aan de Amstel te bemachtigen, zo meldt Bekende Buren. De aankoopprijs ligt maar liefst €150.000 onder de oorspronkelijke vraagprijs, wat het een bijzonder scherpe deal maakt.
Kluijver benadrukt dat ze nog steeds een gezin vormt met haar man en kinderen, 'een modern family'. De breuk begon toen Nicolette kanker kreeg. "In zo'n heftige situatie kun je elkaar óf heel stevig vasthouden óf je raakt elkaar kwijt. Dat laatste is gebeurd, we zijn elkaar gewoon kwijtgeraakt."
Nicolette is dolgelukkig met haar vriend Milan. Op het zonnige Bonaire, waar Nicolette al een paar jaar woonde, kruisten hun wegen. Milan was daar voor zijn werk.
Nicolette Kluijver had longkanker, die begin 2017 bij haar werd vastgesteld, en onderging operaties en immunotherapie, waarna ze schoon werd verklaard, hoewel de impact van de ziekte blijvend is, en ze ook een keer zwangerschap moest afbreken vanwege medicatie voor tuberculose-gerelateerde vlekken.
Bas Smit is rijk geworden door een combinatie van ondernemerschap, vastgoed, en slim gebruik van zijn social media bereik via 'equity-for-media'-deals (waarbij hij aandelen in bedrijven krijgt in ruil voor reclame). Hij investeert samen met zijn vrouw Nicolette van Dam in tientallen bedrijven, waaronder Brasserie van Dam en Junea, en heeft een achtergrond in de vastgoed- en optiebeurssector.
De jongste dochter van de Pfaffs is Lyndsey Linda Marc Pfaff (° 4 oktober 1978). Zij is getrouwd met Dave Volders (° 29 mei 1978). In 2006 kregen Lyndsey en Dave een zoon, genaamd Bruce Mike Debby (° 20 juli 2006). Omdat hij zo groot was kreeg hij van de familie de bijnaam "beertje Bruce".
Plastisch chirurg Joost Staüdt studeerde geneeskunde in Groningen en werd opgeleid tot plastisch chirurg in het Academisch Medisch Centrum Amsterdam, het Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis Amsterdam en het Rode Kruis Ziekenhuis Beverwijk.
Eerder dit jaar werd bekend dat Kluijver en Zolak aan het daten waren. De twee leerden elkaar kennen op Bonaire, waar Kluijver woonde en Zolak gestationeerd was. De presentatrice was eerder getrouwd met Joost Staudt, de vader van hun drie kinderen.
Prinses Christina liet in de jaren tachtig van de 20ste eeuw villa Eikenhorst bouwen. Sinds 2003 is de villa het woonhuis van koning Willem-Alexander en zijn gezin.
Bij 'VTWonen: Weer verliefd op je huis' betalen de deelnemers zelf een deel van de kosten, meestal in overleg met de stylisten en programma makers, en spreken een budget af, vaak exclusief arbeidskosten die gesponsord zijn, maar materialen en soms extra's zelf bekostigen, waarbij er uitzonderingen zijn met veel sponsors die de kosten drukken. Het is dus nooit volledig gratis en varieert per aflevering afhankelijk van het budget en de afspraken, waarbij de bewoners zelf een financiële bijdrage leveren.
Staudt blijft op Bonaire wonen.
Zolak is werkzaam als militair en was gestationeerd op Bonaire waar hij in maart 2024 de presentatrice tegen het lijf liep. Nicolette verbleef destijds nog met haar gezin op de Antillen, inmiddels zijn ze weer permanent in Nederland mét Milan in hun leven.
Annette Mul is de weduwe van Jan Terlouw (93) die op 16 mei overleed. Hun liefde diende zich onverwacht aan, maar werd door beiden ervaren als een kostbaar geschenk.
Olivier Deschacht (44) beleeft een prille zomerliefde met Jotti Verbruggen (30), winnares van 'Love Island' én de ex van een Nederlands voetbalicoon.
Nicolette Kluijver heeft samen met haar ex Joost Staudt co-ouderschap over hun drie kinderen.
Een plastisch chirurg verdient in Nederland gemiddeld tussen de € 8.000 en € 9.500 bruto per maand, maar dit kan variëren van ongeveer € 6.000 voor starters tot ruim € 11.000 voor ervaren specialisten, en zelfs meer bij het runnen van een eigen kliniek. Het startsalaris is lager, maar groeit snel met ervaring en specialisatie, waarbij zelfs een AIOS (arts in opleiding) al een goed inkomen heeft.
Gespecialiseerd in. Staudt heeft zich gespecialiseerd in neuscorrecties, aangezichtschirurgie en borstvergrotingen. Tijdens zijn opleiding en in de daaropvolgende jaren reisde hij regelmatig naar Miami voor mini-fellowships.
Net als mama heb ik osteoporose en ik wil er alles aan doen om mijn lichaam sterker te maken.
Lyndsey Pfaff, de jongste van de drie zussen, trouwde tijdens de reeks met Dave Volders en ondertussen zijn ze al 13 jaar man en vrouw. Aanvankelijk was Lyndsey inderdaad de manager van haar vader en werkte Dave in de autosector. Het koppel runt sinds een vijftal jaar echter samen een vastgoedkantoor in Brasschaat.
Kelly Pfaff en Sam Gooris wonen met hun kinderen in Brasschaat, België, waar ze een huis hebben. Hoewel ze vaak reizen voor hun realityprogramma's zoals "Expeditie Gooris" (naar Australië, Amerika) en "Familie Pfaff-Gooris op Reis", is Brasschaat hun vaste woonplaats en thuisbasis.
Hoewel exacte cijfers fluctueren, wordt Frans Bauer doorgaans als rijker beschouwd dan Jan Smit, met schattingen rond de €17 miljoen voor Bauer (2024) tegenover €10-€12 miljoen voor Smit (2025), gebaseerd op inkomsten uit muziek, tv, vastgoed en ondernemingen.
Prinses Mabel
Zo ver we weten heeft Mabel een geschat vermogen van 455 miljoen! Eind 2024 kwam ze op plek 121 in Quote terecht.
“Ik heb graag een gezond kleurtje, maar 's zomers ga ik niet meer de zon in zonder een grote zonnebril. En op het strand draag ik altijd een petje. Door de vitiligo maakt mijn huid op sommige plekken geen pigment meer aan; die plekken zijn ontzettend gevoelig geworden. Ze worden snel rood en drogen meteen uit.