Hanna Marin raakt in Pretty Little Liars zwanger van Caleb Rivers. Wikipedia +1
Laat op een avond hadden Hanna en Caleb seks zonder dat ze het hadden afgesproken of voorbereid, en waarschijnlijk is ze toen zwanger geraakt. Vroeg in de ochtend vertelde Hanna haar beste vriendinnen enthousiast dat ze in de beginfase van haar zwangerschap was.
Na de derde aflevering werd bekendgemaakt dat Hanna en Caleb een zoontje hadden gekregen, genaamd Aidan.
Taylor Thomas was het ongeboren kind van Melissa Hastings en Ian Thomas. Melissa kondigt haar zwangerschap aan in "The New Normal".
Hij wordt omschreven als " een goede jongen met sterke morele principes ". Travis zag wie Wilden vermoordde en hielp daardoor Ashley Marin uit de gevangenis te krijgen.
In de seizoensfinale ging Aria vreemd met Jake door Ezra te kussen . Hij heeft nog steeds geen idee wat er is gebeurd. Ze maken het uit wanneer ze beseft dat ze nog steeds van Ezra houdt.
Vannacht werd hier in Amerika de allerlaatste aflevering van Pretty Little Liars uitgezonden en een van de hoogtepunten van de series finale was het huwelijk tussen... Aria en Ezra!
Aria ontdekte later dat ze onvruchtbaar was en geen biologische kinderen kon krijgen.
Lily DiLaurentis-Fields is de dochter van Emily Fields en Alison DiLaurentis. Ze is ook de tweelingzus van Grace DiLaurentis-Fields. Ze werd geboren tijdens de tijdsprong in "'Til Death Do Us Part". Ze werd verwekt met Emily's eicellen, Wrens sperma en werd voldragen door Alison.
In de zomer na zijn eindexamen had Ezra een relatie met Maggie Cutler, en zij raakte zwanger . Dianne was ervan overtuigd dat een kind het leven dat ze voor Ezra in gedachten had, zou verpesten, dus betaalde ze Maggie om weg te gaan en een abortus te laten plegen.
Hoewel hij in 1 Samuel een Efraïmiet wordt genoemd, vermelden de Kronieken dat hij een Leviet was .
Peter Hastings is de vader van Melissa, Jason, Spencer en Alex Drake. Hij had een affaire met Jessica DiLaurentis, waaruit Jason DiLaurentis werd geboren . Hij had ook een kortstondige affaire met Mary Drake (van wie hij dacht dat ze haar tweelingzus Jessica was), waaruit Spencer en Alex werden geboren.
De vader van haar kind is niet Jalen Olomu-Brown (of Ray Gantt, of Daniel Perfetto, of Tony Castellanos...), maar – zoals veel internetdetectives al hadden ontdekt – een honkbalspeler uit Scottsdale genaamd Louie Crow . Deze content is geïmporteerd van TikTok.
Chicago Med sloot de voorlaatste aflevering van het tiende seizoen af met een verrassende onthulling: Hannah (Jessy Schram) is zwanger! Ze kreeg het nieuws nadat ze tests onderging om te kijken of ze draagmoeder kon zijn voor haar zus Lizzie (Erin Anderson).
De 29-jarige voormalige deelneemster aan The Bachelor en haar man, NFL-speler Jake Funk, hebben eerder deze week de geboorte van hun eerste kind aangekondigd . Nu heeft de realityster de naam van hun kleine onthuld. "Lucas James Funk 11/20", deelde Hannah op Instagram. "Lucas James, je bent een droom die uitkomt."
Na de tweede aflevering werd onthuld dat Aria en Ezra een babyfje hadden geadopteerd, dat ze Katherine Ella hadden genoemd.
Aan het einde van het laatste boek legt Blair haar lange ruzie met Serena bij. Nate verlaat hen beiden voorgoed. In de televisieserie zijn er enkele verschillen in haar verhaallijn en trouwt ze uiteindelijk met Chuck Bass, met wie ze ook een zoon krijgt.
Nee ze word vermoord door haar eigen zus Mary Drake...
Ze is vernoemd naar Allison Robin Brown, de vriendin van haar moeder, die omkwam bij de aanslagen van 11 september . Haar moeder verkleedde haar als zombie voor Halloween.
In de première van Summer School beweert Imogen dat ze van het adoptieproces is afgestapt omdat ze "een raar gevoel kreeg bij die Ezra". Volgens co-showrunner Lindsay Calhoon Bring waren Imogens werkelijke redenen om haar baby niet los te laten echter dat ze haar dichtbij wilde houden en haar angsten wilde uitleven .
Ella Jane Montgomery (geboren Rose) is de moeder van Aria en Mike Montgomery, en nu opnieuw de vrouw van Byron Montgomery .
Katherine Ella Fitz is de adoptiedochter van Aria Montgomery en Ezra Fitz .
Aria was geschokt toen ze ontdekte dat Ezra haar nieuwe leraar Engels op de middelbare school was. Ondanks hun aanzienlijke leeftijdsverschil en de wet die leraren verbiedt romantische relaties met leerlingen aan te gaan, begonnen de twee een verboden romance, die uiteindelijk aan het einde van de zeven seizoenen durende serie eindigde.
In het begin wordt gedacht dat "A" één persoon is, maar in de laatste aflevering van seizoen 2 wordt onthuld dat er een "A-team" is. De eerste A wordt onthuld in de aflevering unmAsked: Mona Vanderwaal. Haar motief was dat de Liars Hanna van haar af hadden gepakt.
In "Choose or Loose" trouwen Hanna en Caleb . In een van de laatste scènes van de seriefinale vertelt Hanna de meisjes dat ze zwanger is van Calebs kind.