Ja, Josh Flagg en Tracy Tutor zijn nog steeds goede vrienden en collega's. Ondanks dat de Million Dollar Listing Los Angeles-sterren in het verleden wel eens van mening verschilden of meningsverschillen hadden, is hun vriendschap hecht gebleven en lachen ze nog steeds samen. Yahoo +1
Kan Tracy Tutor het bedrieglijk "prachtige" huis van Josh Flagg verkopen? Jazeker, Tracy Tutor en Josh Flagg zijn nog steeds vrienden . Hoewel de castleden van Million Dollar Listing Los Angeles in het verleden wel eens van mening verschilden, lachen ze nog steeds samen.
"Ik was lange tijd bevriend met hem, en ik merkte veel dingen op die ik door de vingers zag, die ik onder het tapijt veegde, maar het kwam op een punt dat je, nu ik vader ben, mensen uit je leven verwijdert die geen positieve steun bieden," aldus Altman.
Wie is Josh Flaggs vriend, Kelton Hovland ? Kelton is Josh's vriend met wie hij sinds begin 2024 een relatie heeft. Maar, zoals Josh ooit zei, is Kelton "een beetje meer gesteld op zijn privacy", dus er is niet veel over hem bekend.
In het onderschrift van hun gezamenlijke Instagram-post legden Josh en Heather uit dat hun beslissing voortkwam uit de wens om meer tijd met hun gezin door te brengen , met name met hun twee kinderen, Lexi (7) en Ace (5). "'Million Dollar Listing LA' was een waanzinnige ervaring."
"Altman en ik zijn duidelijk niet meer zo close als vroeger, maar we hebben geen ruzie meer ," legde hij uit. "Het zou mooi zijn als we weer op een betere plek terechtkomen. Ik hoop dat dat met de tijd zal gebeuren."
Josh Altman en Heather Altman blijven een voorbeeldig powerkoppel . Met twee kinderen en een succesvol vastgoedimperium hebben de makelaars van Million Dollar Listing Los Angeles hun handen vol. Maar hoe druk hun schema ook is, het echtpaar verwaarloost nooit een avondje uit.
Het is wel duidelijk dat Josh Flagg en Bobby Boyd niet bepaald de beste exen zijn . De ster van Million Dollar Listing Los Angeles en zijn ex-man staan voor het eerst oog in oog sinds ze uit hun voormalige woning zijn verhuisd. Dit is te zien in een exclusieve preview van E! News van de Bravo-serie die in februari van start gaat.
Josh Flagg legt uit waarom hij voor een rolstoel koos vanwege zijn rugblessure . Rugpijn is waarschijnlijk een van de ergste pijnen die je kunt ervaren. Je weet het pas als je het zelf meemaakt. Gelukkig had ik een gouden rolstoel om in rond te cruisen – je moet er altijd stijlvol uitzien.
Flagg bezit al een reeks luxueuze woningen aan de west- en oostkust, waaronder twee huizen in Beverly Hills, een pand in Miami en een huis in New York City .
Ik vind het geweldig dat Josh en Alex weer vrienden zijn! Ik had het al in Josh' boek gelezen, maar nu ik dit zie, ben ik helemaal blij! Ik vind het geweldig dat Josh en Alex weer vrienden zijn! Ik had het al in Josh' boek gelezen, maar nu ik dit zie, ben ik helemaal blij!
Productie van realityserie stilgelegd - IMDb. De toekomst ziet er niet rooskleurig uit voor Million Dollar Listing Los Angeles. Volgens TMZ is de productie van seizoen 16 van deze Bravo-sensatie stopgezet... en er zijn momenteel geen plannen voor een spoedige terugkeer van het programma.
Cartier Surjan en Matt Zukowski
Toen ze in november 2019 hun relatie beëindigden , zei Cartier: "Ik heb besloten dat Matthew en ik beter af zijn als goede vrienden dan in een relatie," aldus de toen 19-jarige.
Tracy Tutor van "Million Dollar Listing Los Angeles" vertelt over een incident waarbij Josh Flagg zijn excuses aanbood aan haar dochter nadat hij haar een 'fucking idioot ' had genoemd.
Pegg bezocht bijeenkomsten van de Anonieme Alcoholisten en is sindsdien nuchter gebleven .
Tracy Tutor, ster van Million Dollar Listing Los Angeles, heeft Douglas Elliman officieel verlaten , zo bevestigt Us Weekly. Maria Zacharakis. Eerst zei ik dit tegen mezelf.
Josh Flagg en zijn vriend Andrew Beyer hebben vorig jaar hun relatie beëindigd . We zullen waarschijnlijk fragmenten hiervan terugzien in seizoen 15 van Million Dollar Listing Los Angeles.
Josh Altman is an American real estate agent and reality television star who has a net worth of $40 million.
Flagg is openlijk homoseksueel; hij kwam in maart 2011 uit de kast.
Josh Flagg en Bobby Boyd hebben hun scheiding afgerond . Het voormalige koppel uit Million Dollar Listing Los Angeles kondigde hun breuk iets meer dan een jaar geleden aan. Begin nu met kijken naar de finale van seizoen 15 van Million Dollar Listing Los Angeles! Het huwelijk van Josh Flagg en Bobby Boyd is officieel voorbij.
Simon Pegg haalde herinneringen op aan zijn ontmoeting met Tom Cruise en hun twintigjarige vriendschap , maar ik ben vooral blij dat hij de 'taartvraag' beantwoordde. Wanneer u via links in onze artikelen iets koopt, kunnen Future en haar syndicatiepartners een commissie verdienen.
Josh benadrukte dat de beslissing om uit elkaar te gaan "geen overhaaste of impulsieve" was. "We hebben er goed over nagedacht voordat we tot deze conclusie kwamen," vervolgde hij. "Het was geen gebrek aan liefde, maar eerder dat we allebei in verschillende richtingen groeiden en heel verschillende dingen voor onszelf wilden ."
Who is Josh Flagg's boyfriend, Kelton Hovland? Kelton is Josh's boyfriend who he has been dating since early 2024.
Waar wonen Josh en Heather Altman? Hoewel hun thuisbasis momenteel Los Angeles is, zullen ze binnenkort permanent in Orange County gaan wonen. In 2023 kochten ze een prachtig huis aan het water in die regio, dat ze momenteel aan het renoveren zijn. Ze hopen er in de herfst van 2024 in te trekken.
" Na elf fantastische jaren heb ik besloten dat het tijd is voor een nieuw hoofdstuk in mijn leven en dat ik 'Million Dollar Listing' verlaat ", aldus de verklaring van Eklund. "Het is het einde van een tijdperk en een nieuw begin voor mij." "Ik heb [Bravo's] Andy [Cohen], de producenten en de directie vorige week laten weten hoe dankbaar ik ben."