Yorozu is de voornaamste figuur in Jujutsu Kaisen die verliefd is op Ryomen Sukuna. Haar obsessie begon op het eerste gezicht, en ze stelde zelfs voor om met hem te trouwen. Haar liefde was bedoeld om zijn diepe eenzaamheid te verlichten.
Yorozu's obsessie met Sukuna begon op het eerste gezicht en haar eerste wens was om zijn eenzaamheid met haar liefde te verlichten.
De bedenker van Jujutsu Kaisen, Akutami Gege, zei dat Sukuna nooit een vrouw of kinderen had , maar alleen Uraume als bediende. Akutami voegde eraan toe dat Uraume Sukuna's trouwe assistent is die hij vertrouwt. Ondanks Sukuna's vriendelijke gedrag jegens Uraume, blijft de precieze aard van hun relatie onbekend.
Na haar hereniging met Sukuna sprak Yorozu met hem over haar liefde en stelde voor te trouwen als ze hem zou verslaan. Sukuna stemde toe en het vooruitzicht van een verloving met hem maakte Yorozu dolenthousiast.
Uiterlijk beweert Sukuna geen dromen, doelen of ambities te hebben, terwijl de jujutsu-tovenaars die tegen hem vechten dat wel hebben en daardoor sterker worden. Bij één gelegenheid heeft Sukuna echter wel gehint op gevoelens van wrok die voortkomen uit zijn opvoeding .
Yuji en Sukuna begrijpen elkaar nooit, bouwen nooit een band op en streven nooit naar vrede . Hoe verder het verhaal vordert, hoe erger het wordt. Sukuna kan Yuji niet uitstaan, niet alleen omdat hij in hem gevangen zit, maar omdat Yuji alles vertegenwoordigt wat hij verafschuwt. Yuji blijft mensen helpen.
GoJo zei hier in hoofdstuk drie al in het Japans dat hij zou winnen, en hij zei precies hetzelfde in dit latere hoofdstuk.
Sukuna heeft als mens nooit een vrouw of gezin gehad en werd als mens minder gevreesd dan Satoru Gojo vanwege de wreedheid van de wereld der Vloeken in de tijd waarin hij leefde.
Jujutsu Kaisen vormt geen uitzondering op dit luchtige thema, met de overduidelijke liefde van protagonist Yuji Itadori voor actrice Jennifer Lawrence . En dit was niet slechts een eenmalige gebeurtenis; er werd meerdere keren naar verwezen in Jujutsu Kaisen, al dan niet met een vraag van Yuji Itadori zelf.
In 2035 was Yuta het hoofd van de Gojo-clan geworden. Hij trouwde uiteindelijk met Maki Zenin en kreeg twee kleinkinderen, Tsurugi en Yuka Okkotsu. Zowel Yuta als Maki bereikten een hoge leeftijd en overleden rond 2080.
Kai Takemura verklaarde dat Megumi niet wilde dat iemand beter was dan zij en dat ze alle aandacht van iedereen wilde. Megumi wilde ook dat Yamato haar vriendje zou zijn, zodat iedereen jaloers op haar zou zijn omdat ze zo'n knappe vriend had, maar later realiseerde ze zich dat ze verliefd op hem werd .
De geschiedenis van GOJO begon in 1946 met twee mensen, de oprichters Jerry en Goldie Lippman, en hun vindingrijkheid, inventiviteit en begaandheid met anderen.
In principe denk ik dat alles wat in de titel genoemd wordt met elkaar verbonden is, dus ik zal het stap voor stap uitleggen. Ten eerste, Sukuna's kannibalisme en hoe dat verband houdt met zijn vreemde, misvormde lichaam. Gege is er vrij open over geweest dat Sukuna een kannibaal is en regelmatig andere mensen opat. Inclusief tovenaars.
En zo heeft Sukuna, na duizend jaar vrijgezel te zijn geweest, eindelijk zijn ware liefde gevonden .
Ja, het is mogelijk om meteen verliefd te zijn, maar het komt weinig voor. Skyler: "Wat mensen zien als 'liefde op het eerste gezicht' is meestal gewoon seksuele aantrekkingskracht." Soms staan de sterren goed en blijkt degene die je aantrekkelijk vindt ook een geschikte trouwkandidaat – dan heb je geluk.
Hij is zeker zo'n 2,20 meter lang en weegt ongeveer 115-135 kilo, de man is een verdomde mini-Pikka Hulk.
Persoonlijkheid. Yuko lijkt een verlegen meisje te zijn dat verliefd was op Yuji. Nadat ze Yuji opnieuw had ontmoet en met hem had gepraat, besloot ze haar gevoelens niet te uiten.
Kaori Nose (野瀬 かおり, Nose Kaori): Een bloemiste die Kenji op zijn eerste dag in Akebono ontmoette. Ze is ook Kenji's geliefde. Later in de serie ontwikkelt ze echter gevoelens voor Shiranami Koichi en Kenji voor Rin. Nog later wordt ze door Lady Gold misleid en wijsgemaakt dat Ryukendo Ichiko en Ritsuko heeft vermoord.
Yuko Ozawa is een voormalige klasgenote van Yuji Itadori op de middelbare school. In die tijd had ze kort zwart haar en een wat voller figuur. Ze wordt verliefd op Yuji nadat ze een gesprek tussen hem en hun klasgenoten afluistert. Yuko durft haar gevoelens echter niet te uiten.
Megumi is 15, Nobara en Itadori zijn 16.
Synopsis: Hoewel Gojo's vrouw zich fel verzette tegen het sturen van de eerste- en tweedejaars op een veel te moeilijke missie, besloten de oudsten haar suggestie te verwerpen. Haar kalme en beheerste karakter verandert drastisch wanneer ze hen spijt laat krijgen van hun beslissing...
Satoru is the pride of the Gojo Clan, the first person to inherit both the Limitless and the Six Eyes in four hundred years. He works as a teacher at the Tokyo Jujutsu High and uses his influence to protect and train strong young allies.
Het blinddoek is waarschijnlijk om te voorkomen dat zijn normale zicht interfereert met zijn vloekvisie - zoveel van hoe hij zijn vaardigheden gebruikt, is afhankelijk van de Zes Ogen, dat tenzij hij all-out moet (of wil) gaan, het beter voor hem is om ze bedekt te houden.
“Nee, ik zou winnen” verwijst naar de ironische uitspraak van Satoru Gojo uit Jujutsu Kaisen.
“ Ik alleen ben de geëerde .” Momenteel is “In alle hemelen en op aarde ben ik alleen de geëerde” misschien wel de meest iconische zin die Satoru Gojo ooit in Jujutsu Kaisen heeft uitgesproken.