Ze gaan studeren (Suzan bouwkunde in Delft, Freek commerciële economie in Tilburg) en beschouwen muziek lange tijd als hobby. Dat verandert als ze in 2019 van het spelen van covers (op Facebook) overschakelen naar eigen liedjes.
Suzan: 'Het mooie van Pedagogische wetenschappen vind ik dat het niet alleen om het kind gaat, maar ook om de omgeving' Ik dacht eigenlijk dat Pedagogische wetenschappen niets voor mij was, omdat ik niet iets heel bijzonders met kinderen heb. Maar toen ik me erin ging verdiepen, vond ik het toch heel erg interessant.
Suzan studeerde in 1999 af aan de Letterenfaculteit van Tilburg University. Ze koos binnen de studie Taal- en Cultuurstudies de richting Cultuur & Letteren. In 2002 haalde ze haar onderwijsbevoegdheid voor het basisonderwijs.
ð³ð±MEET THE ALUMNUS // Freek Rikkerink is een oud student Commerciële Economie - International Event, Music & Entertainment Studies.
De Brabantse vrienden én zakenpartners zijn allebei goed voor een vermogen van acht miljoen euro. Ze scoorden in 2015 de jackpot door hun online marketingbedrijf Greenhouse Group te verkopen voor 15,1 miljoen euro.
Gage ter indicatie. De prijs (richtprijs) voor het boeken van Suzan en Freek is € 35000. Deze gage voor het inhuren van Suzan en Freek is een vanaf-prijs exclusief btw en exclusief 7% Buma muziekrechten (indien van toepassing).
Ze gaan studeren (Suzan bouwkunde in Delft, Freek commerciële economie in Tilburg) en beschouwen muziek lange tijd als hobby. Dat verandert als ze in 2019 van het spelen van covers (op Facebook) overschakelen naar eigen liedjes.
Freek Vonk (36) behaalde in 2008 zijn masterdiploma Biologie aan de Universiteit Leiden. Hij promoveerde in 2012 in Leiden op het proefschrift 'Snake Evolution and the Application of Snake Venom'. Tussen 2012 en 2014 deed Vonk onderzoek in de Molecular Ecology and Evolution Group van de Bangor University in Wales (UK).
"Praktisch gezien zeg ik: we wachten nog twee jaar", vult zijn vriendin Suzan Stortelder (28) aan. "Het is fijn dat we nu nog even alleen maar egoïstisch aan onszelf hoeven te denken. Maar misschien blijk ik volgende week zwanger en dan ben ik ook blij. Ik ga niet plannen: eerst Ziggo Dome en dan een kind.
Suzan Stortelder en Freek Rikkerink, beter bekend als muzikaal duo Suzan & Freek, zijn zaterdag getrouwd. Dat deelt het stel op Instagram. "2 december 2023", schrijven de 31-jarige Suzan en 30-jarige Freek bij twee foto's van de bruiloft.
met fotoPresentator en zanger Lex Uiting (37) en zijn partner Susan Oostdam (34) zijn onlangs ouders geworden van een dochter.
Haar zoontjes Jaylano (3) en Devano (2) werden kort achter elkaar geboren. Soms vindt Suzan (28) dat pittig, maar ze ziet vooral de voordelen. “De jongens hebben altijd een speelmaatje en die intensieve fase maak ik maar één keer mee.” Haar zoontjes Jaylano (3) en Devano (2) werden kort achter elkaar geboren.
Eind vorige maand werd bekendgemaakt dat Suzan & Freek gingen breken met The Streamers. Deze keuze heeft het muzikale duo genomen omdat 'we ons daarna weer willen focussen op onze eigen plannen'. Dat nieuws bracht het bekende stel op Instagram.
Suzan & Freek zijn een koppel en een zangduo. Ze leren elkaar kennen bij muziekles op de middelbare school waarbij de liefde voor muziek overslaat naar liefde voor elkaar. Suzan zingt en speelt piano, Freek speelt de gitaar en zingt daarbij. Ze zijn geboren in de achterhoek, Suzan in Zieuwent en Freek in Harreveld.
Ze zijn geboren in de achterhoek, Suzan in Zieuwent en Freek in Harreveld. Op dit moment wonen zij in Nederhorst den Berg. Het duo begint met het maken van covers op Facebook onder de naam 'De minuut'.
Omdat Suzan en Freek vaak de vraag krijgen of ze geen familie zijn, hebben de twee besloten er maar een grapje van te maken op social media. "Broer en zus ben je niet voor even, dat ben je voor het leven!", schrijft het stel bij een foto van hen samen.
Suus werkte na haar studie bouwkunde als binnenhuisarchitect. We postten vrijwel elke week filmpjes op Facebook waarin we liedjes van andere artiesten zongen, gewoon voor de lol. We noemden ze De minuut. Toen we het nummer Don't Let Me Down van The Chainsmokers coverden, werd dat opgepikt door de band zelf.
De woning van Suzan en Freek
Dit leuke koppel woont in een prachtig historisch grachtenpand in het centrum van Weesp. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 vierkante meter, het bevat in totaal vier kamers die verdeeld zijn over drie verdiepingen.
Freek de Jonge werd vorig jaar ernstig ziek. Bij de cabaretier, die in augustus 80 jaar wordt, werd kanker vastgesteld. De Jonge vertelde daarover woensdagavond in het televisieprogramma Over Leven van omroep Human. De diagnose kwam aan het licht nadat de cabaretier een onderzoek had laten doen bij de uroloog.
De Jonge is getrouwd met Hella Asser, dochter van Eli Asser, die hem helpt bij zijn shows, onder meer als ontwerper van zijn kostuums. Het echtpaar heeft twee kinderen.
Eva Jinek die een tv-interview houdt met haar ex-geliefde Freek Vonk is natuurlijk net alsof je naar een toneelstukje zit te kijken.
NIJKERK Frank Vonk, de 'broer' van avonturier Freek Vonk, heeft maandagmorgen 26 augustus de 47ste editie van het Vakantiespektakel in de Nijkerkse woonwijk Paasbos geopend. Dit jaar is het thema 'Op Safari'.
Suzan & Freek is een Nederlands zangduo uit de Achterhoek, dat bestaat uit Suzan Stortelder (Zieuwent, 15 juni 1992) en Freek Rikkerink (Harreveld, 29 maart 1993).
ROBBIN GIELEN - Tourmanager van o.a. Typhoon en Suzan & Freek (S01 E05)