De serie Power (2014–2020) is een misdaaddrama dat draait om James "Ghost" St. Patrick, een intelligente en meedogenloze drugsdealer in New York. Het verhaal focust op zijn complexe dubbelleven en zijn poging om uit de criminele wereld te stappen. Wikipedia +1
De serie Power gaat over James "Ghost" St. Patrick, een succesvolle nachtclubeigenaar in New York die een dubbelleven leidt als een meedogenloze drugsbaron, en zijn poging om de criminele wereld achter zich te laten voor een legitiem leven, wat leidt tot conflicten met zijn criminele partner Tommy Egan en rivalen, terwijl hij zijn huwelijk, zakelijke belangen en zijn geheime leven in balans probeert te houden.
Tariq is ook de manier waarop Power Book IV: Force een verhaal opzet dat eigenlijk maar half afgerond is. Tommy heeft de oorlog om Chicago gewonnen en maakt een plan om zijn zwangere vriendin Mireya Garcia uit Mexico op te halen. Maar in de allerlaatste minuten stelt Tariq voor dat Tommy terugkeert naar New York en zijn nieuwe zakenpartner wordt .
Overzicht. Power vertelt het verhaal van James St. Patrick, een intelligente, vlotte maar meedogenloze drugsdealer die de alias "Ghost" gebruikt. Hij wil de criminele wereld achter zich laten om zich te richten op legitieme zakelijke belangen als eigenaar van een nachtclub.
De serie volgt Ghost, een man die een dubbelleven leidt: hij staat aan het hoofd van een drugsimperium en is eigenaar van een van de meest succesvolle nachtclubs van de stad . Hij gebruikt die nachtclub om geld wit te wassen en wil dit alleen lang genoeg doen om uit de drugshandel te stappen en een eerlijk leven te leiden, maar zijn beste vriend Tommy wil dat niet.
Hij begon zijn vader nog meer te haten, omdat die respectloos werd en de dood van Kanan veroorzaakte door de dood van Kanans zoon Shawn. Nadat Ghost Tariq probeerde aan te geven , vermoordde Tariq hem.
Hoewel er nog niets bevestigd is, vertelde Sikora aan PEOPLE dat hij "voorzichtig optimistisch blijft over een nieuw hoofdstuk met Tommy". Hij ontkende ook niet de theorieën van fans dat Tommy Tariqs aanbod heeft aangenomen en naar New York vertrekt. "Of het nu gefilmd wordt of niet, ik denk dat het het volgende hoofdstuk is", zei hij.
Tasha belandt aan het einde van seizoen 6 van Power in de gevangenis.
Nadat Tariq Ghost heeft vermoord, probeert Tasha haar zoon (en zichzelf) te beschermen tegen elke betrokkenheid bij James' ondergang.
Nee, de originele serie Power heeft geen seizoen 7 gekregen; de serie eindigde na het zesde seizoen in 2020, zoals bevestigd door 50 Cent, die aankondigde dat er wel veel succesvolle spin-offs (zoals Power Book II: Ghost, Power Book III: Raising Kanan, en Power Book IV: Force) zouden volgen, die het 'Power Universe' uitbreiden.
Power is niet gebaseerd op een waargebeurd verhaal , maar is wel losjes geïnspireerd op de eigen ervaringen van 50 Cent tijdens zijn jeugd in een door drugs geteisterde omgeving. De realistische weergave van de personages en de betrokkenheid van 50 Cent maken het voor mensen gemakkelijk om aan te nemen dat het op zijn verleden is gebaseerd.
Het einde zou sowieso niet gelukkig zijn , vooral niet na de gruwelijke dood van Tommy's (Sikora) broer JP (Anthony Fleming III), maar de begrafenis bood Kate (Patricia Kalember) de kans om haar fouten uit het verleden goed te maken. Ze is aan het herstellen en probeert een beter mens te worden, en dit is een van de stappen die ze zet.
Haar zus liet later haar lichaam door de federale autoriteiten afvoeren, omdat ze dacht dat James haar had vermoord. Later ontdekte Paz via Tasha dat Tommy de dader was en ze haastte zich naar zijn appartement om hem te confronteren, maar hij was al naar Californië verhuisd. Paz barstte in tranen uit toen ze hoorde dat de moordenaar van haar zus was ontsnapt.
Zijn opmars naar de top komt abrupt tot een einde wanneer hij om het leven komt door toedoen van zijn zoon Tariq , die beïnvloed was door James' voormalige criminele handlanger Kanan Stark en gedreven werd door frustratie over de oneerlijkheid van zijn vader.
Ja, Power wordt over het algemeen beschouwd als een zeer goede en verslavende misdaadserie, vooral vanwege de spannende plot, de slimme cliffhangers en de complexe personages zoals Ghost en Tommy. Hoewel het eerste seizoen soms wat "gladder" is en veel romantiek bevat, wordt de serie steeds beter en is de algehele consensus dat het een "fantastische, briljante" kijkervaring is met hoge kijkcijfers op platforms als Netflix, waar het recentelijk weer populair is.
Nadat de reguliere serie stopte, verschenen er al een vervolgreeks (Power Book II: Ghost (2020–2024)) en spin-offs over Kanan Stark en Tommy Egan, die gespeeld wordt door Joseph Sikora Power Book IV: Force (2022–2026).
"Een Platform voor en door ouderen”
Bij Platform Pouwer (voormalig Anders Oud 2030) bestaat de focus op ouderenparticipatie al langer, en is er door de jaren heen een groot netwerk aan actieve ouderen betrokken geraakt.
Gezien het succes van de Power-franchise in het algemeen, ben ik geschokt dat zo'n populaire serie stopt. De beslissing om Power Book IV: Force te beëindigen maakt echter deel uit van een bezuinigingsoperatie bij Starz.
The Power is een thriller gebaseerd op de prijswinnende roman van Naomi Alderman. Het speelt zich af in onze wereld, met één verschil. Plotseling kunnen tienermeisjes mensen elektrocuteren. The Power volgt bijzondere personages van Londen tot Seattle en van Nigeria tot Oost-Europa.
Power is een geweldige, spannende thriller die je van begin tot eind zal boeien . Het acteerwerk en het script waren zo goed dat je helemaal in de wereld van de personages werd gezogen. De personages zijn net zo goed uitgewerkt als in welke andere serie dan ook.
Game of Thrones: Seizoen 8
Ghost overleeft de strijd , die eindigt wanneer Arya Stark de Night King doodt en daarmee het leger van de doden verslaat.
Tommy schakelt echter Vincents mannen uit voordat hij de gangster meerdere keren met zijn pistool in elkaar slaat. Tommy vertelt Vincent dat hij dit deed voor zijn geld, omdat hij Tariq onrecht had aangedaan, en voor zijn vader, waarna hij hem doodslaat met het pistool.
" Ghost komt niet terug, want hij is echt dood en hij komt niet meer terug," zegt ze. "En ik haat het dat dat onze realiteit is, want ik vond het geweldig om met Omari Hardwick samen te werken. En soms vind ik het zelfs moeilijk te geloven, dat Ghost echt niet bestaat."
Wanneer ze in Londen aankomt, ontmoet ze Thomas en ze bedrijven de liefde. Later onthult ze hem dat ze niet alleen nog steeds verliefd op hem is, maar dat ze nu ook zwanger is van zijn kind . In seizoen 3 trouwen ze en leiden ze een gelukkig leven op een prachtig landgoed met hun jonge zoon, Charles.
Uiteindelijk is Lizzie het zat, en zijn affaire met Diana Mitford is de druppel die de emmer doet overlopen. Ze vertelt Thomas dat ze hem verlaat .
Tommy en Tariq leiden het volgende hoofdstuk. Tommy Egan is nog lang niet klaar — Joseph Sikora keert terug in Power: Legacy , en de hype is terecht. Ben je klaar om te zien wat Tommy en Tariq in petto hebben en hoe Brayden in dit alles past?