Pauley Perrette (Abby Sciuto) verliet NCIS na seizoen 15 (2018) vanwege een verstoorde werkrelatie en onveilige situaties op de set, inclusief een incident met de hond van tegenspeler Mark Harmon. Ze sprak over "meerdere fysieke aanvallen" en was "doodsbang" voor Harmon, wat leidde tot haar definitieve vertrek.
Pauley Perrette (50) maakte furore als forensisch wetenschapper Abby in 'NCIS', maar verliet in 2018 de serie. De kans dat ze ooit terugkeert, is onbestaande, laat de actrice nu op Twitter weten. De reden? Ze zou doodsbang zijn van hoofdrolspeler Mark Harmon (67), die NCIS-agent Gibbs speelt.
De winkel sloot in december 2020 na bijna tien jaar open te zijn geweest. Op 7 juni 2019 zei Perrette dat ze NCIS had verlaten vanwege een incident waarbij een hond haar op de set had gebeten en vanwege meerdere fysieke mishandelingen . Ze verklaarde ook dat ze "doodsbang" was voor haar voormalige tegenspeler Mark Harmon.
Fans kregen weinig inzicht in het drama achter de schermen, afgezien van een paar geruchten over een conflict tussen Perrette en een van de hoofdrolspelers. Pas dagen na haar vertrek publiceerde ze een reeks tweets waarin ze beweerde dat ze op de set van NCIS "meerdere keren fysiek was aangevallen".
In de serie nam haar personage ontslag na een moordaanslag, maar volgens diverse berichten was de werkelijke reden voor haar vertrek een conflict met hoofdrolspeler Mark Harmon .
“ Ik ben doodsbang voor Harmon en dat hij me aanvalt . Ik heb er nachtmerries over. Ik heb een nieuwe show, Safe And Happy! Jullie zullen het geweldig vinden!”
Fans van Mark Harmon: Het productieteam van de serie wist dat als Gibbs zou terugkeren, dit het verlies van Ducky (David McCallum) zou overschaduwen, en Mark Harmon wilde dat niet . In plaats daarvan haalden ze Tony Dinozzo terug om op zijn eigen manier een eerbetoon te brengen aan het oorspronkelijke team.
Harmon verliet NCIS in 2021, en Gibbs was voor het laatst te zien in seizoen 19, aflevering 4. De acteur zei dat zijn beslissing om de militaire politieserie te verlaten te maken had met de timing en de wens om zijn personage een passend einde te geven .
Het is niet duidelijk waarom Weatherly het programma verlaat. De acteur gaat het karakter en de show missen, zegt hij op Twitter. ,,DiNozzo is een prachtig, Don Quichot-achtig karakter en ik had niet meer plezier kunnen hebben tijdens het spelen. CBS heeft me de kans van mijn leven gegeven.''
In de tweedelige finale, 'One Step Forward and Two Steps Back', ging Abby met Clayton naar een restaurant waar ze onder schot werden gehouden. Clayton werd gedood, maar Abby overleefde de aanslag. Later bleek dat ze het slachtoffer was van een aanslag die door Robert King was gepland.
Vanaf het allereerste begin botsten Mark Harmon en Michael Weatherly vanwege hun totaal verschillende persoonlijkheden . Maar tijdens een scène in NCIS escaleerde deze spanning tot een geheel nieuw niveau. Mark Harmon was al een grote naam toen hij in de huid kroop van agent Leroy...
Wat de reden betreft, vertelde ze in augustus 2024 in de podcast Off Duty: An NCIS Rewatch dat ze dat hoofdstuk van haar carrière wilde afsluiten . "Ik was klaar om de serie te verlaten. ... Het was tijd en ik was klaar om verder te gaan," zei Wickersham. Onze nieuwe app is er!
"Ik ben nu een ander mens," zegt de actrice, die na 15 jaar de CBS-serie verliet. Christian Holub is schrijver over strips en andere geeky popcultuur. Hij is nog steeds boos dat 'Firefly' werd stopgezet. Er zal nooit meer een Abby Sciuto zijn.
1. Mark Harmon - Vermogen: $100 miljoen
Het is geen verrassing dat Mark Harmon bovenaan de lijst staat van rijkste "NCIS"-sterren. Harmon is niet alleen al jarenlang de hoofdrolspeler van de serie, maar ook producent, wat hem een flink bedrag oplevert.
Alex G, schrijver voor Looper, merkte op dat veel fans denken dat dit een artistieke keuze is, maar Sean Murray was net 11 kilo afgevallen en gestopt met roken , en beide factoren kunnen iemands stem veranderen.
Michael Weatherly vertrekt om te schitteren in Bull
Toen Michael Weatherly besloot de serie te verlaten, werd er een plausibele reden bedacht die veel fans tevreden stelde. Tony DiNozzo verliet NCIS nadat hij erachter kwam dat hij en Ziva samen een dochter hadden. Hij vertrok om te helpen bij de opvoeding van haar.
Het is overduidelijk te weinig en te laat. Tony & Ziva werd eind december geannuleerd , een paar maanden nadat abonnees van Paramount+ de laatste aflevering van seizoen 1 hadden kunnen bekijken. Het nieuws ging echter gepaard met een hoop ophef.
Ondanks de stroeve start van hun vriendschap hebben de acteurs sindsdien veel vertrouwen in elkaar opgebouwd – zozeer zelfs dat de Pablo en Weatherly ervoor kozen geen intimiteitscoördinator in te schakelen voor "Tony & Ziva". Bovendien zegt ze dat haar tegenspeler haar het gevoel gaf dat ze beschermd en gerespecteerd werd op de set.
In seizoen 13 wordt Ziva in Israël vermoedelijk gedood door een mortieraanval van Trent Kort, die naar eigen zeggen niet wist dat Ziva in dat huis verbleef. Dit alles heeft onverwachte gevolgen voor Tony, die kort daarna het NCIS team verlaat. Ziva heeft, samen met Tony DiNozzo een dochter genaamd Tali.
Toch ontbreekt er in de aflevering, ondanks de vele personages en verwijzingen, één opvallend detail. Ducky's wellicht oudste vriend, Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), komt niet persoonlijk opdagen om zijn respect te betuigen . Volgens Steven D., co-showrunner van "NCIS", is dat niet het geval.
Sasha Alexander onthult de ware reden voor haar vertrek bij NCIS: het slopende opnameschema was de reden dat ze als Kate Todd de serie verliet. Alexanders vertrek als Kate leidde tot de introductie van Ziva David, wat de toekomstige dynamiek en het liefdesverhaal van de serie vormgaf.
"De serie heeft dat soort dingen vaker gedaan, maar dat is hier niet het geval. Ik wil graag geloven dat we het realistisch hebben aangepakt en dat [ze is vertrokken omdat] ze andere prioriteiten in haar leven heeft ." Of we Curtis' complexe psychologische oorlogsvoering binnen het Amerikaanse ministerie van Defensie ooit nog in de serie zullen zien,...
NCIS bracht afgelopen week een eerbetoon aan de overleden David McCallum met een speciale aflevering ter ere van zijn personage Ducky, maar de oorspronkelijke ster van de serie , Mark Harmon, was er niet bij . Michael Weatherly, die Tony Dinozzo speelde in de langlopende CBS-serie, had wel een cameo-optreden tijdens Ducky's begrafenis.
Mark Harmon keert terug als Leroy Jethro Gibbs in een speciale crossover-aflevering tussen NCIS en NCIS: Origins, die wordt uitgezonden op dinsdag 11 november 2025 , als eerbetoon aan Veteranendag.
Alexander heeft geen spijt en heeft na zijn vertrek bij NCIS succes geboekt. De chaos achter de schermen zou iedereen uitputten. Natuurlijk, zoals Alexander en Weatherly opmerkten, hielp het niet dat "niemand" op dat moment in de serie een leven buiten het werk had.