John Lennon had twee zoons, uit twee verschillende huwelijken: Julian Lennon (geboren in 1963 uit zijn huwelijk met Cynthia Powell) en Sean Lennon (geboren in 1975 uit zijn huwelijk met Yoko Ono). Beide zoons zijn actief in de muziekindustrie. Wikipedia +4
Kinderen. Julian en Sean Lennon, de zonen van John, hebben met wisselend succes een muzikale carrière, die echter volledig wordt overschaduwd door de artistieke erfenis van hun vader.
Lennon had twee zonen . Zijn oudste zoon, Julian Charles John, heeft hij met zijn ex-vrouw Cynthia Lennon, en zijn jongste zoon, Sean Tara Ono, met zijn weduwe Yoko Ono. De broers kijken vaak met veel plezier terug op het leven van hun vader.
Sean Lennon. Sean Taro Ono Lennon (New York, 9 oktober 1975) is een Amerikaans-Brits muzikant en songwriter. Hij is de zoon van muzikant John Lennon en zijn tweede vrouw, Yoko Ono. Na zijn geboorte werd John huisvader en zorgde hij tot zijn dood in 1980 voor zijn zoon.
Julian wil, anders dan zijn vader, wel volwassen omgaan met een eventueel vaderschap. 'Dat is de reden dat ik geen kinderen heb.
Julian en Sean Lennon werden twaalf jaar na elkaar geboren, uit twee verschillende moeders, in twee verschillende levens. De een groeide op terwijl hij zijn vader van een afstand observeerde. De ander zat op zijn schoot en leerde piano spelen. Maar beiden droegen dezelfde naam – en hetzelfde verlangen.
Julians vader sloot hem uit van zijn testament, maar richtte een trustfonds op van £100.000 dat Julian moest verdelen tussen zijn halfbroer Sean.
In 1971, terwijl Ono in Mallorca, Spanje, studeerde bij Maharishi Mahesh Yogi, beschuldigde haar ex-man Anthony Cox haar ervan hun dochter Kyoko van de kleuterschool te hebben ontvoerd. Ze bereikten een schikking buiten de rechtbank en de aanklacht werd ingetrokken. Cox verhuisde uiteindelijk met Kyoko. Ono zou haar dochter pas in 1998 weerzien .
Aanvankelijk had Julian succes met zijn softrock, onder meer met de hit Too Late for Goodbyes, maar na de hit Saltwater (1991) werd dat steeds minder. Tot hij in 2011 maar helemaal stopte met zijn muziekcarrière, en zich wierp op documentaires en fotografie.
Paul heeft een dochter genaamd Beatrice Milly uit zijn tweede huwelijk met Heather Mills. Beatrice wil bioloog worden, volgens berichten. Mary heeft 4 kinderen uit 2 huwelijken en Stella heeft ook 3 kinderen. Paul heeft een stiefzoon uit zijn derde en huidige huwelijk met Nancy Shevell, Arlen Blakeman.
Lennon sloot zijn oudste zoon Julian, een kind uit zijn eerste huwelijk, uit van het testament. Julian betwistte het testament omdat Yoko Ono zijn vader onder onrechtmatige invloed zou hebben gezet bij het opstellen ervan . Dit leidde tot de klassieke situatie van kind tegen ogenschijnlijk kwaadwillige stiefmoeder, die streden om een deel van de erfenis.
Mark Chapman was dol op The Beatles, maar had de pest aan John Lennon, die volgens hem de idealen van de band verkwanseld had. Op een koude decemberavond nam de teleurgestelde fan het recht in eigen hand. John Lennon gaf de gewapende Mark Chapman nog een handtekening voor hij werd doodgeschoten.
Hij had een grote verandering nodig en die vond hij in haar. Ik neem het hem niet kwalijk: John was ook zo, iemand die van sterke vrouwen hield en nooit in een hokje wilde passen . Yoko maakte deel uit van haar tweede leven, van haar podium in New York, van liedjes als Imagine. Zonder haar had ik het waarschijnlijk niet gered.
Jagger was desondanks bedroefd door de dood van Lennon en zei in een interview met Jann Wenner, oprichter van Rolling Stone Magazine, dat het "vreselijk ironisch" was dat de songwriter van Imagine in New York City om het leven was gekomen. Hij zei: " Ik was erg verdrietig en verrast. En het was allemaal zo vreselijk ironisch."
De laatste woorden van John Lennon vlak voor zijn dood waren tegen de conciërge, Jay Hastings: "Ik ben neergeschoten!". Hij strompelde de lobby van zijn appartementencomplex in de Dakota in New York in en riep dit voordat hij neerviel. De woorden die hij naar verluidt eerder die dag in een telefoongesprek tegen Paul McCartney zei, waren: "Denk af en toe aan me, oude vriend" (Think about me every now and then, old friend).
Sean en Julian zijn niet alleen broers, maar ook beste vrienden . Ze doen veel dingen samen.
In een van zijn laatste interviews gaf John openlijk toe dat hij Julian in zijn jonge jaren had verwaarloosd . Hij erkende dat hij zijn zoon zorg en aandacht 'verschuldigd' was toen Julian volwassen werd. Deze bekentenis maakte de afstand die al was ontstaan niet ongedaan, maar onthulde iets zeldzaams: zelfinzicht.
ð¸ð Hoewel zijn IQ nooit officieel is getest , schatten experts dat het rond de 165 zou kunnen hebben gelegen - geniaal niveau! 𤯠Zijn woordspeling, snelle denkvermogen en artistieke genialiteit wijzen allemaal op een uitzonderlijke intelligentie ð️✨ Zelfs als kind merkten leraren al zijn "uitzonderlijk artistiek talent" op!
Julian reisde later naar New York, maar niet om zich met zijn vader te herenigen, maar om de realiteit onder ogen te zien van een verlies dat al onomkeerbaar was. Hij heeft Johns lichaam niet gezien en er was geen privé-afscheid tussen vader en zoon. Johns begrafenis was klein en besloten, omgeven door stilte in plaats van ceremonie.
" Ze wilde me meteen zien en toen begonnen we gewoon tijd samen door te brengen ," zei Kyoko. "Toen Kyoko eindelijk opdook, was ik totaal in shock," vertelde Ono in 2003 aan People. "Het voelde alsof het deel van mezelf dat ik kwijt was, terugkwam." Moeder en dochter zijn sindsdien onafscheidelijk.
Yoko overleefde de gijzeling van Ward niet. Het schot werd haar fataal. De familie en haar vrienden nemen op een pakkende manier afscheid van Yoko, wie zelf ook nog iets in petto heeft voor haar afscheidsdienst.
Ik wist dat ze een nieuwe relatie had met Sam Havadtoy , een beeldhouwer en antiekexpert die 20 jaar jonger was dan zij, en een voormalig medewerker van Lennon. Het was nogal schandalig. Naar verluidt trok Havadtoy in de Dakota op dezelfde avond als de moord op John. Hij week maandenlang nauwelijks van Yoko's zijde.
Cynthia en John scheidden in 1968.
In 1968, tijdens een vlucht van India terug naar het Verenigd Koninkrijk, vertelde John aan Cynthia dat hij haar tijdens hun huwelijk had bedrogen . Later, tijdens een reis naar Italië, kreeg ze te horen dat hij een scheiding wilde aanvragen op grond van overspel en de volledige voogdij over Julian wilde verkrijgen.
Dhani Harrison : $275 miljoen (£205 miljoen)
Dhani was de rijkste van alle Beatles-kinderen en erfde, samen met zijn moeder, een groot deel van het miljoenenvermogen van zijn vader.
Toen John alles aan Yoko en Sean overliet, was dat misschien geen straf voor Julian, maar eerder een overcorrectie, een wanhopige poging om het deze keer "goed" te doen . Sommigen denken dat John ervan uitging dat Julian, die al volwassen was, voor zichzelf zou kunnen zorgen.