Op de iPhone plak je tekst of afbeeldingen door op de gewenste plek te tikken en in het menu op "Plak" te drukken. Snelgids: houd een vinger op het invoerveld en kies 'Plak', of gebruik het 3-vingergebaar (uitspreiden). Met het universele klembord kopieer je ook tussen Apple-apparaten. Apple Support +5
Tekst in een afbeelding selecteren en kopiëren: Houd je vinger op een afbeelding om deze te selecteren en tik op 'Kopieer'. Tekst of een afbeelding plakken: Tik op de plek waar je de tekst of afbeelding wilt plakken en tik vervolgens op 'Plak'.
Knip: Tik op 'Knip' of beweeg drie vingers tweemaal naar elkaar toe. Kopieer: Tik op 'Kopieer' of beweeg drie vingers naar elkaar toe. Plak: Tik op 'Plak' of beweeg drie vingers uit elkaar. Selecteer alles: Selecteer alle tekst in het document.
Nadat je de tekst hebt geselecteerd die je wilt bewerken, kun je typen of op de selectie tikken om de bewerkingsopties te zien: Knippen: Tik op Knippen of knijp twee keer met drie vingers samen. Kopiëren: Tik op Kopiëren of knijp met drie vingers samen. Plakken: Tik op Plakken of knijp met drie vingers samen om te openen .
Tekst of een afbeelding kopiëren: Druk op Command + C of kies 'Wijzig' > 'Kopieer' uit de menubalk. Tekst of een afbeelding plakken: Verplaats de aanwijzer naar de positie waar je de tekst of afbeelding wilt plakken en klik. Druk vervolgens op Command + V of kies 'Wijzig' > 'Plak' uit de menubalk.
Druk op Ctrl+C om te kopiëren, Ctrl+X om te knippen of Ctrl+V om de tekst of afbeelding te plakken (Windows); of druk op ⌘+C, ⌘+X of ⌘+V (Mac).
Knippen
Nadat je de te bewerken tekst hebt geselecteerd, kun je gaan typen of op de geselecteerde tekst tikken om bewerkopties weer te geven:
Dit doe je via 'Finder>Wijzig>Toon klembord'.
Pc: Ctrl + c voor Kopiëren, Ctrl + x voor Knippen en Ctrl + v voor Plakken.
Zo werkt het:
Dit artikel toont hoe u dit kunt doen.
Selecteer de tekst of afbeelding op je iPad en tik op 'Kopieer'. Op je andere apparaat tik je (in geval van een iPad of een iPhone) of klik je (in geval van een Mac) op de plek waar je de tekst of afbeelding wilt plakken en tik of klik je op 'Plak'. Je kunt ook toetscombinaties gebruiken.
Het universele klembord werkt niet
Controleer of op je iPhone en Mac wifi, Bluetooth en Handoff zijn ingeschakeld. Je apparaten moeten zich binnen 10 meter van elkaar bevinden. Als je problemen hebt met de werking van het universele klembord, start je je apparaten opnieuw op en probeer je het nog een keer.
Stickers plakken op foto's, documenten en meer
Ga naar Instellingen > Super Apparaat > Klembord op meerdere apparaten en zorg dat Klembord op meerdere apparaten is ingeschakeld.
Je kunt een functie gebruiken die 'Universeel klembord' heet om inhoud van een van je Apple apparaten te kopiëren en op een ander Apple apparaat te plakken. Je kunt bijvoorbeeld een URL op je Mac kopiëren en deze in Safari op je iPhone plakken, of tekst op je iPad kopiëren en deze in een notitie op je Mac plakken.
iCloud-reservekopieën bekijken en beheren op je iPhone of iPad. Ga op je iPhone of iPad naar Instellingen > [je naam] > iCloud. Tik op 'iCloud-reservekopie'. Je ziet op welke apparaten iCloud-reservekopie is ingeschakeld.
Opmerking: U kunt nog steeds eenvoudig knippen, kopiëren en plakken op de manier die u gewend bent met de knoppen op het lint of de sneltoetsen Ctrl+X (Knippen), Ctrl+C (Kopiëren) of Ctrl+V (Plakken).
Een afbeelding selecteren en kopiëren: Houd de afbeelding ingedrukt om deze te selecteren en tik vervolgens op Kopiëren. Tekst of een afbeelding plakken: Tik op de plek waar u de tekst of afbeelding wilt plakken en tik vervolgens op Plakken .
Command + X voor knippen. Command + V voor plakken.
Ga naar de Foto's-app op je iPhone. Tik op 'Selecteer' en tik vervolgens op de miniaturen van de onderdelen die je wilt kopiëren. en tik vervolgens op 'Kopieer'.